LARS LERIN. Studie av stående gumma. Tuschteckning, signerad och daterad 76.

387450. LARS LERIN. Studie av stående gumma. Tuschteckning, signerad och daterad 76.

39 x 29 cm.

Pappersskador i nedre vänster hörn. Ej ramad.

Lars Lerin (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 29 cm.

Lars Lerin (Född 1954)

Antal besök: 3 541