PARTI LINNE och dukar, ett 30-tal, 1900-tal.

387438. PARTI LINNE och dukar, ett 30-tal, 1900-tal.

Överlakan med spets, dukar i linne och bomull,
servetter i linne och bomull och några örngott.

Bruksskick
Några med monogrammering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Några med monogrammering.

Antal besök: 953