SOFFBORD, "Butlerstray", England, 1900-tal.

38738. SOFFBORD, "Butlerstray", England, 1900-tal.

Mahogny, total längd 145, bredd 90, höjd 51 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 870