SOFFA,"Today",2000-tal.

SOFFA,"Today",2000-tal.
387361. SOFFA,"Today",2000-tal.

Gult skinn.
Rygghöjd 80cm.
Längd 200cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gult skinn.
Rygghöjd 80cm.
Längd 200cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 781