LJUSSTAKAR, ett par, porslin och metall med prismor, 1800-tal.

387289. LJUSSTAKAR, ett par, porslin och metall med prismor, 1800-tal.

2-armade, fyrkantig mutter i botten.
Höjd 27 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Smärre nagg.

Antal besök: 1 276