HURTS, krom och plast, "Mobil", Antonio Citterio, Kartell, Italien.

387239. HURTS, krom och plast, "Mobil", Antonio Citterio, Kartell, Italien.

Längd 49, djup 47, höjd 48 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 268