ÄMBETSMANNAVÄRJOR, 2-stycken, 18/1900-tal.

387203. ÄMBETSMANNAVÄRJOR, 2-stycken, 18/1900-tal.

Total längd 90 respektive 95 cm.

Bruksslitage. En balja saknas samt en balja knäckt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 032