SKULPTUR, Lejon, gips, signerad A. Fagotto, 1900-talets första hälft.

387202. SKULPTUR, Lejon, gips, signerad A. Fagotto, 1900-talets första hälft.

Längd ca 62 cm
Proveniens: Portugisisk diplomatfamilj.

Omfattande slitage, skador och märken, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 62 cm

Antal besök: 2 238