DIVERSE BESTICK, 30 delar, bland annat Focus Steel, Folke Arström, Gense, 1900-talets andra hälft.

387191. DIVERSE BESTICK, 30 delar, bland annat Focus Steel, Folke Arström, Gense, 1900-talets andra hälft.

6 dessertgafflar, Focus Steel,Gense, längd ca 17,5 cm.
6 dessertknivar, Focus Steel, Gense, längd ca 17,5 cm
12 bakelsegafflar, märkta Rostfritt Stål, längd ca 14,5 cm.
6 ostfondue gafflar, Spring, Swiss made, längd ca 27,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 884