KNIV, renhorn/ben, samiskt arbete, monogramsignerad HJ.

387145. KNIV, renhorn/ben, samiskt arbete, monogramsignerad HJ.

Längd kniv ca 22,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd kniv ca 22,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 741