Auktionshuset Kolonn
Vapen & Militaria
Blankvapen
KNIV, renhorn/ben, samiskt arbete, monogramsignerad HJ.
387145. KNIV, renhorn/ben, samiskt arbete, monogramsignerad HJ.
Längd kniv ca 22,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd kniv ca 22,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 741