EN FÖRGYLLD RAMSEKTIONELL ÖVERMANTELSPEGEL.

3871017. EN FÖRGYLLD RAMSEKTIONELL ÖVERMANTELSPEGEL.

Med kuldubbad ram ovanför en gjuten fris som föreställer antika mytologiska scener, de tre fasade plattorna flankerade av palmettkappade pelare, höjd 73 cm, bredd 110 cm.

Allmänt slitage med märken, repor och förluster/skador på plats.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 205