WALTER LILJENBERG. Fem svanar, olja duk, signerad W.Liljenberg.

387023. WALTER LILJENBERG. Fem svanar, olja duk, signerad W.Liljenberg.

Walter Liljenberg (1917 - ).
Bildmått 31 x 88 cm.
Rammått 55 x 112 cm.
Förgylld träram.Mässingsskylt på ramen.

Walter Liljenberg (1917–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

Walter Liljenberg (1917 - ).
Bildmått 31 x 88 cm.
Rammått 55 x 112 cm.

Walter Liljenberg (1917–1984)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 622