SPEGEL MED TRYMÅBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

386912. SPEGEL MED TRYMÅBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Förgyllda.
Spegel, ca. 212x76 cm.
Trymåbord med stenskiva, ca. längd 88, bredd 34, höjd 47 cm.

Slitage, mindre sprickor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllda.
Spegel, ca. 212x76 cm.

Antal besök: 1 564