FOLKE BÜLOW. (1905-1961) / G S. Visby, domkyrkan / Lybska gränd.

386909. FOLKE BÜLOW. (1905-1961) / G S. Visby, domkyrkan / Lybska gränd.

Färgetsningar, två styck. 40x30cm. Signerad i trycket samt med blyerts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 243