MODEPLANSCH. fransk över frisyrer 1938.

386899. MODEPLANSCH. fransk över frisyrer 1938.

Tagen ur modetidningen Boucourin 1938. 25x35cm.

Slitage, skador. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 891