BERNT PETER MORÉN. Kopparkruka med vallmoblommor, olja på duk, signerad "B.P.Morén", 1900-talets andra hälft.

386784. BERNT PETER MORÉN. Kopparkruka med vallmoblommor, olja på duk, signerad "B.P.Morén", 1900-talets andra hälft.

53 x 64 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 64 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 192