NILS E ENGQUIST. "Räv som tagit en and", olja på duk, signerad, 1900-talets mitt.

386771. NILS E ENGQUIST. "Räv som tagit en and", olja på duk, signerad, 1900-talets mitt.

46 x 58 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Obetydligt ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 58 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Obetydligt ytsmuts.

Antal besök: 1 244