TORSTEN PEDERSEN. Strandpromenaden, olja på pannå, signerad T Pedersen.

386766. TORSTEN PEDERSEN. Strandpromenaden, olja på pannå, signerad T Pedersen.

45 x 54 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 54 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 5 164