BIRGER HJELM. "Novemberkväll". Olja på pannå, signerad och daterad a tergo 1956.

386753. BIRGER HJELM. "Novemberkväll". Olja på pannå, signerad och daterad a tergo 1956.

Ca. 27x37 cm.

Birger Hjelm (1901–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 27x37 cm.

Birger Hjelm (1901–1979)

Antal besök: 1 260