JULSERVIS, 23 delar, glas med målad tomtedekor, 1900-talets förra hälft.

38675. JULSERVIS, 23 delar, glas med målad tomtedekor, 1900-talets förra hälft.

11 snapsglas, 6 mummaglas, 2 starkvinsglas, 2 dricksglas, kanna och karaff. Höjd 7,5-23 cm.

Nagg, propp ej tillhörande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, propp ej tillhörande.

Antal besök: 2 428