KARMFÅTÖLJER, ett par, med FOTPALL, rokokostil, 1900-tal.

38673. KARMFÅTÖLJER, ett par, med FOTPALL, rokokostil, 1900-tal.

Skuren dekor, ljus klädsel.

Slitage, fläckad klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor, ljus klädsel.

Slitage, fläckad klädsel.

Antal besök: 4 188