BERTIL ALMLÖF. Landskap med sjö. Färglitografi. Signerad Bertil Almlöf samt daterad -91. Numrerad 179/350.

386674. BERTIL ALMLÖF. Landskap med sjö. Färglitografi. Signerad Bertil Almlöf samt daterad -91. Numrerad 179/350.

Yttermått 53 x 67 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 53 x 67 cm.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 783