STOL, 1900-talets mitt, troligen Bröderna Rydells Industri AB, Motala.

386655. STOL, 1900-talets mitt, troligen Bröderna Rydells Industri AB, Motala.

Stomme av förgylld metall. Rygg och sittdyna av ljus plysch.
Ryggens höjd 81 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggens höjd 81 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 802