LARS PETTER SJÖSTRÖM. Blandteknik, signerad och daterad 1875.

386628. LARS PETTER SJÖSTRÖM. Blandteknik, signerad och daterad 1875.

45 x 62 cm. Motiv med båt i orkan.

Ej examinerad ur ram, enstaka fläckar.

Lars Petter Sjöström (1820–1896)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 637