BECK&JUNG (HOLGER BÄCKSTRÖM & BO LJUNGBERG. Computer ink plot, signerad och daterad 1981.

386596. BECK&JUNG (HOLGER BÄCKSTRÖM & BO LJUNGBERG. Computer ink plot, signerad och daterad 1981.

Ca. 55x79 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 55x79 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 019