SPEGEL, gustaviansk, Per Westin, Stockholm, 1700-tal.

386588. SPEGEL, gustaviansk, Per Westin, Stockholm, 1700-tal.

Höjd 126 cm, bredd 54 cm.Signerad samt Stockholms hallstämpel 1780.

Senare bronserad, lagning, färgbortfall, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 881