FÅTÖLJ, troligen Oskar Langlo, Langlos Fabrikker, Stranda, Norge, 1950-tal.

386494. FÅTÖLJ, troligen Oskar Langlo, Langlos Fabrikker, Stranda, Norge, 1950-tal.

Mässingsskodda fötter. Rygg med djuphäftade knappar. Randig klädsel på sitsen. Bredd 73 cm Djup 70 cm. Höjd 80 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 3 190