STOLAR samt BARSTOLAR, 4+2 st, Thonét-stil, 1900-talets mitt.

386434. STOLAR samt BARSTOLAR, 4+2 st, Thonét-stil, 1900-talets mitt.

Vitmålade med rottingsits. Barstolarnas höjd 75 cm. Stolarnas höjd 88 cm Sitthöjd 47 cm.

Barstolar vingliga. Rottingsitsar med mindre skador. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 132