ROBERT VAN BOLDERICK. "Trianglar", blandteknik på duk, signerad a tergo samt daterad 93.

386396. ROBERT VAN BOLDERICK. "Trianglar", blandteknik på duk, signerad a tergo samt daterad 93.

Ca 68,5 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 68,5 x 51 cm.

Antal besök: 2 814