HANS HAMNGREN. Etsning, signerad, numrerad 34/120 och daterad 1987.

386374. HANS HAMNGREN. Etsning, signerad, numrerad 34/120 och daterad 1987.

Mekanisk springare, ca. 45x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 085