BUFFÉ, Reprodux Bevan Funnell Ltd Newhaven England, 1900-tal.

386303. BUFFÉ, Reprodux Bevan Funnell Ltd Newhaven England, 1900-tal.

Etikettmärkt.
Längd 137, bredd 46, höjd 93 cm.

Slitage repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.

Slitage repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 098