VÄRJA, Flottan 1860 - 70 tal.

386301. VÄRJA, Flottan 1860 - 70 tal.

Stämplad "Milit Ekip Akt Bolaget", 524.
Längd 67 cm.

Saknar balja.
Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 67 cm.

Saknar balja.
Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 948