BYRÅ, furu, vit, 2-lådig, 1800-tal.

386181. BYRÅ, furu, vit, 2-lådig, 1800-tal.

Höjd 73 cm. Bredd 101 cm. Djup 59 cm.
Laxade lådor.

Blekt skiva och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Laxade lådor.

Blekt skiva och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 910