Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
BYSTER, 3 st, konstmassa, efter antiken, 1900/2000-tal.
38617. BYSTER, 3 st, konstmassa, efter antiken, 1900/2000-tal.
Höjd ca 28-36 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 28-36 cm.
Smärre slitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 329