GULDSMYCKEN, 6 delar, 18k guld med stenar/pärlor, total vikt ca. 6,9 gram.

386063. GULDSMYCKEN, 6 delar, 18k guld med stenar/pärlor, total vikt ca. 6,9 gram.

Ringar, skruvörhängen, berlock samt 2 defekta delar.

Slitage, skador, delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, delar.

Antal besök: 867