STOL, gustaviansk stil, förgylld, 1800-tal.

386007. STOL, gustaviansk stil, förgylld, 1800-tal.

Fast stoppad klädsel. Skuren dekor.
Sitthöjd 39 cm.

Bruksslitage, fläckar, förgyllningssläpp, lagning på krön, renoverad, senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 39 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 089