SALTKAR, ett par, silver och glas, 1900-tal.

385992. SALTKAR, ett par, silver och glas, 1900-tal.

Skedar, ett par silver.
Saltkar, längd ca. 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skedar, ett par silver.
Saltkar, längd ca. 5,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 925