PARTI PORSLIN, 36 delar, bland annat matservisdelar Rosenthal.

38598. PARTI PORSLIN, 36 delar, bland annat matservisdelar Rosenthal.

10 tallrikar, diameter 25 cm.
8 assietter, diameter 21 cm.
5 assietter, diameter 17 cm.
4 djupa tallrikar, diameter 18 cm.
3 uppläggningsfat, längd 28 - 39 cm.
6 tallrikar, med dekor av blommor, Bohemia, diameter 27 cm.

Slitage, naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 tallrikar, diameter 25 cm.
8 assietter, diameter 21 cm.
5 assietter, diameter 17 cm.

Slitage, naggar.

Antal besök: 870