TESERVIS, 10 delar, eldfast glas, "India", Göte Augustsson, NIFE Jungnerbolaget, 1950-talet.

385956. TESERVIS, 10 delar, eldfast glas, "India", Göte Augustsson, NIFE Jungnerbolaget, 1950-talet.

4 koppar med 4 fat, 1 sockerskål.
Tekanna, höjd ca 14 cm, med lock.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 449