KAPPSÄCK, 1800-talets andra hälft.

385936. KAPPSÄCK, 1800-talets andra hälft.

Ylle och läder, ca 50 x 60 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 1 601