SERVISDELAR, 26 delar, "Astra", Eugen Trost, Gefle/Upsala Ekeby.

385887. SERVISDELAR, 26 delar, "Astra", Eugen Trost, Gefle/Upsala Ekeby.

8 tekoppar med fat.
5 tefat.
11 assietter.
1 gräddsnipa.
1 sockerskål.

Bruksslitage. Repor. 4 koppar med obetydliga bottennagg. Några koppar med smärre invändig missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 tekoppar med fat.
5 tefat.
11 assietter.
1 gräddsnipa.
1 sockerskål.

Antal besök: 4 081