FLASKA, möjligen Cedersbergs glasbruk, 1800-tal.

385864. FLASKA, möjligen Cedersbergs glasbruk, 1800-tal.

Etsad dekor med bland annat tulpan, höjd ca. 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 005