BJÖRN LINDROTH. 1931-99, litografi, signerad, numrerad 169/280.

385862. BJÖRN LINDROTH. 1931-99, litografi, signerad, numrerad 169/280.

51 x 63 cm.

Björn Lindroth (1931–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 63 cm.

Björn Lindroth (1931–1999)

Antal besök: 2 457