FLASKA, 1800-tal.

FLASKA, 1800-tal.
385859. FLASKA, 1800-tal.

Etsad dekor med bland annat Carl Johan XIV monogram. Höjd ca. 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
385859. FLASKA, 1800-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 177