MATSALSMÖBEL, 9 delar, idegran. 1900-tal.

385849. MATSALSMÖBEL, 9 delar, idegran. 1900-tal.

8 stolar, Rygghöjd 86 cm
Bord, Höjd 72 cm, Diameter 110 cm
2 iläggsskivor medföljer, bredd 50 cm/skiva.

Ålders samt bruksslitage.
Bordsskiva med fläckar, fanérskador.
3 stolar vingliga.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 stolar, Rygghöjd 86 cm

Ålders samt bruksslitage.
3 stolar vingliga.

Antal besök: 1 445