8 stolar, Rygghöjd 86 cm Bord, Höjd 72 cm, Diameter 110 cm 2 iläggsskivor medföljer, bredd 50 cm/skiva.
Ålders samt bruksslitage. Bordsskiva med fläckar, fanérskador. 3 stolar vingliga.