BOKHYLLA, hörnmodell, Möbelbolaget, Tranås, 1900-talets första hälft.

385843. BOKHYLLA, hörnmodell, Möbelbolaget, Tranås, 1900-talets första hälft.

Bokhylla i två plan
Längd (hörn till hörn) 156, höjd 65 cm
Övre hyllplanets höjdläge justerbart.

Ett hål i skåpets bakre vägg, repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bokhylla i två plan

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 457