"M. Johan Samuel Adami, eller Misanders Gudi helgade sabbaths-ro..." Stockholm 1775.
"Alla Riksdagars och Mötens Beslut", And. Anton Stiernman, 1733.
"Letters sur le Dannemarc", vol. I-II.
Slitage, skador.
Slitage, skador.