SAMLING PORSLIN. 8 delar, Lindstrand, Nylund, Lindberg.

385777. SAMLING PORSLIN. 8 delar, Lindstrand, Nylund, Lindberg.

Figurin Elefant Vicke Lindstrand, höjd 16 cm.
Figurin Hare, okänd tillverkare, bredd 5 cm, längd 10 cm, höjd 7 cm.
Figurin Fågel, Gunnar Nylund, Rörstrand, höjd 13,5 cm.
Vas Harpäls, Gustavsberg, höjd 16 cm Gustavsberg.
Ytterfoder, "Vinda", Stig Lindberg, Gustavsberg, höjd 12,5 cm.
Ytterfoder 3 st, Gunnar Nylund, Rörstrand, diameter 15,5 cm, höjd 13 cm.

Bruksslitage.
Fågel, med liten nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Fågel, med liten nagg.

Antal besök: 1 034