ALAIN SOUCASSE. Körsbär & noter, färglitografi, signerad samt numrerad 63/90.

385766. ALAIN SOUCASSE. Körsbär & noter, färglitografi, signerad samt numrerad 63/90.

Ca 40 x 30 cm.

Alain Soucasse (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 40 x 30 cm.

Alain Soucasse (Född 1951)

Antal besök: 1 509