OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. marin akvarell, signerad E Wollin och daterad 1916.

385760. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. marin akvarell, signerad E Wollin och daterad 1916.

Motivets storlek utan ram 36, 5 x 19 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 067